تبلیغات
چـــادر خـــاکـی

چـــادر خـــاکـی
*** زینب عفیفه ای است که در راه عفتش .... عباس می دهد،نخ معجر نمی دهد ***
قالب وبلاگ
نوای وبلاگ
پخش زنده حرم
نظر سنجی
مطالب این وبلاگ را چقدر موثر ارزیابی می کنید؟

اسماعیل ِ من


رمضان امسال هم در حال عبور است و لحظه های پایانی خود را طی می کند. چقدر زود گذشت...

چقدر ساده از رمضان عبور کردیم. نمی دانم روزه هایم قبول شدند یا نه... آنقدر به گناه عادت کردیم که با روزه هم گناه کردیم و ساده گذشتیم. تا به امروز نتوانستیم اجازه ی دیدار یار را بگیریم... کفه ی نگرانی هایم سنگین است اما هنوز امید دارم.

شب قدر در راه است؛ شبی که با نسیم لطف خداوند، همه نگرانی ها و همه گناه ها زدوده خواهد شد. شبی که اعمالمان را گردگیری می کنند. اعمال غفلت زده را به دور می ریزند و مهم تر این که شب قدری را در پیش داریم که مقصد سال آینده ما را نشانمان می دهند. مقصدی که تقدیر سال آینده ما را مشخص می کند. بر زندگی دنیای یکی مهر خورده می شود و برای دیگری شادی ها و خوشی ها را رقم می زنند. برای دیگری تعالی و تحرک را و برای عده ای نیز مقرر می شود که در آزمون های الهی سنجیده شوند. قلب هایی را پاک می کنند. به برخی توفیق دیدار مولایشان داده می شود...

و اما برای من و تو چه خواهند نوشت؟!!...

خواهرم روزهای عمرت در گذر است. به زودی تقدیرت رقم می خورد. از خداوند بخواه برایت زیباترین ها را بنویسد. تو هم در تقدیرت سهیم باش. شب قدر شروع خوبی است برای محجبه شدنت... برای عفیف شدن و برای گوهر شدنت...

خواهرم می دانم قلم شکسته ام و دست ناتوانم تأثیری برایت ندارد، اما این بار از تو خواهش می کنم دین را درست در دست بگیر. خداوند بنده اش را دوست دارد. تو هم او را دوست داشته باش.

خواهرم... حجابت... حجابت... حجابت را حفظ کن!

                        

شاید تا قدر دیگر باشم یا نباشم. شاید قدر امسال، تقدیرم بر نبودنم رقم بخورد اما بیا و خواهشم را قبول کن. با خدا آشتی کن، آنگونه که او می خواهد نه آنگونه که تو می خواهی! بیا و "نومن به بعض و نکفر به بعض..." نباش!!

بگذار طور دیگری بگویم! فرض کن زمان نماز اول وقت امروزت گذشته است و هنوز نمازت را نخوانده ای! همین حالا، سرورت و امام زمانت ظهور کند و تو را صدا بزند! چه می کنی؟ می روی یا نمازت...! هنوز نمازت را نخوانده ای! خیلی بد شد... نه؟!

حال فکر کن هنوز حجابت و پوششت صحیح نیست. آنطور نیست که پروردگارت از تو خواسته. هنوز به دستور پروردگارت عمل نکرده ای و قدرت رقم بخورد که به درگاه خداوند حاضر شوی..! چه می کنی؟؟آماده ای؟ یا هنوز حجابت و پوششت کامل نیست و از لبیک گفتن به پروردگارت خجالت زده ای؟ !

خواهرم... تامل کن...پ.ن:یکی نیست به من بگوید اگر خداوند  خودت رااحضار کند، آماده ای؟ اگر امام زمانت ندا دهد بدون هیچ مشکلی لبیک می گویی؟ شاید هنوز راه را پیدا نکرده ام...

خداوندا، قدرم را به آمادگی ام و پاک شدن رفتار و اعمالم رقم بزن... آمین...
طبقه بندی: سخنان حجاب، درد دل،
برچسب ها: رمضان، شب قدر، گناه، تقدیر، حجاب، زن،
[ دوشنبه 16 مرداد 1391 ] [ 04:50 ق.ظ ] [ مدیون شهدا ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


Check Google Page Rank
ایران رمان